Hlavní diskuze

Komentáře

Možná se Vám zdá, že www.jedemsvetem.cz nyní vypadá poněkud jinak, než tomu bylo dříve.

Tak to se Vám nezdá. Celé stránky byly předělány pod redakční systém Drupal. Což má spoustu výhod a možná také pár nevýhod. Obsah jsem snad přeházel do nové verze všechen a na nic jsem nezapomněl. Jediné, co jsem nepřenášel byly komentáře v diskuzích. Kdyby někomu jó chyběly, dejte mi vědět (asi nejlépe zde). Kdyby někomu chybělo cokoliv jiného, nechť mi zde dá taktéž vědět. Tož tedy, nechť nové jedemsvetem slouží! :-)

Teď jsem si vzpomněl - v popisech k fotkám zatím nepoužívejte dvojtečku (například u smajlů). Jedná se o chybku (oni se tváří spíš, že je to vlastnost) v jádru drupalu, kdy v tagu "title" ořízne všechno před dvojtečkou, jakože to podle něj je název protokolu (grrr :-/)

zdar, JohnGin

Jo a všem by měly fungovat původní přihlašovací jména a hesla...

Pokud by někdo chtěl aby mu automaticky chodily maily s oznámením o novém obsahu (cestopis, fotogalerie), tak stačí říct a já ho zařadím do spamlistu;-)

Zdravím, jmenuji se Petr. Hledám někoho, kdo by chtěl vycestovat nezávazně kamkoliv do světa. Upřímně, můj důvod je ten, že už to tady nedávám, nebaví mě pořád jedno a totéž, ráno vstát, jet do školy, strávit půl dne ve škole (což mě psychicky níčí), cesta domů, večerní vegetování, je to pořád dokola a už mi to leze krkem. Proto se chci vypravit na ,,cestu kolem světa‘‘. Cestovalo by se tam, kam bychom se domluvili (mě láká především JV Asie a J Amerika). Na tuto cestu jsem domluven už s jedním člověkem a vypadá to, že se k nám přidá druhý, takže bychom byli tři, ovšem to nemusí být konečný číslo, záleží na vás jak moc vás toto zaujalo. Každý se může přidat, ať už je jeho důvod jakýkoliv. Co se týče financí, tak těch moc není, ale peníze se dají vydělat prací, s tím bychom si určitě poradili, vždyť pud sebezáchovy je velký. Prosím každého, koho to zaujalo ať se mi ozve na mail: brskano@seznam.cz
Ano, vím, MOŽNÁ se to v dnešní době rovná sebevraždě, ale chci to zkusit, furt lepší než být otrokem dnešní Doby. Co se týče vybavení, stan je zařízen, zbytek si každý sám zařídí (trekové boty, spacák, ešus, oblečení, …).
Prosím každého, kdo by měl zájem, nebo by chtěl vědět víc, ať se ozve.
Díky za pozornost

Různé informace o jihovýchodní Asii přímo z místa dění včetn ěfotek avideí najdete na stránkách asean.cz